SITI SITI

SITI SITI MBHGC 180 MS-B 132B5

Артикул: K180-V100(MS-B)-FA160-IEC132B5-M1-SS2 OEM: MBHGC 180 MS-B 132B5 Копирай
Габарит 132B5
Италия
Монтажно изпълнение:

За SITI

SITI from Italy is a leading manufacturer of industrial equipment, supplying reliable products to customers worldwide. All products come with original manufacturer documentation, CE certification, and full technical support.

SITI SITI MBHGC 180 MS-B 132B5 — преглед на продукта

SITI SITI MBHGC 180 MS-B 132B5 е прецизен промишлен редуктор, проектиран за взискателни промишлени приложения. , изграден върху IEC габарит 132B5.

  • Степен на защита IP55 — защита от прах и водни струи
  • Изолационен клас F, топлинна защита клас B — подходящ за околна температура до +40°C
  • Режим на работа S1 (продължителна работа)
  • Охлаждане IC411 (изцяло затворен с вентилаторно охлаждане, TEFC)
  • CE маркировка, съответствие с RoHS, отговаря на IEC/EN 60034
  • Страна на производство: Италия

Налични монтажни конфигурации

The SITI MBHGC 180 MS-B 132B5 is available in 20 mounting configurations: . Each configuration has its own article number, enabling direct procurement without substitution errors.

Технически спецификации

Модел SITI MBHGC 180 MS-B 132B5
Марка SITI
Размер на редуктора 132B5
Степени 0
Диаметър на вала 100
Изпълнение на вала Solid shaft
Тип входен фланец B5
Тегло 370 kg
Страна на произход Италия
Артикул INDASTRA K180-V100(MS-B)-FA160-IEC132B5-M1-SS2

Налични монтажни конфигурации

Всяка конфигурация е отделен артикул. Кликнете, за да отворите продуктовата страница с пълна документация.

Артикул Монтаж Цена Доставка Статус
K180-V100(MS-B)-FA160-7,94-IEC132B5-M1-SS2 7.94 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-9,38-IEC132B5-M1-SS2 9.38 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-10,67-IEC132B5-M1-SS2 10.67 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-13,04-IEC132B5-M1-SS2 13.04 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-15,41-IEC132B5-M1-SS2 15.41 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-17,52-IEC132B5-M1-SS2 17.52 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-20,93-IEC132B5-M1-SS2 20.93 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-24,08-IEC132B5-M1-SS2 24.08 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-26,56-IEC132B5-M1-SS2 26.56 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-31,03-IEC132B5-M1-SS2 31.03 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-34,65-IEC132B5-M1-SS2 34.65 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-41,44-IEC132B5-M1-SS2 41.44 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-47,22-IEC132B5-M1-SS2 47.22 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-54,45-IEC132B5-M1-SS2 54.45 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-63,75-IEC132B5-M1-SS2 63.75 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-93,5-IEC132B5-M1-SS2 93.5 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-110,5-IEC132B5-M1-SS2 110.5 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-145,66-IEC132B5-M1-SS2 145.66 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-162,07-IEC132B5-M1-SS2 162.07 При запитване Запитайте В наличност
K180-V100(MS-B)-FA160-182,12-IEC132B5-M1-SS2 182.12 При запитване Запитайте В наличност

Продуктова документация

Технически данни
Налично при запитване
Габаритен чертеж
Налично при запитване
Заявете документация
Получете липсващите файлове по имейл

Промишлени приложения

Типични приложения, в които се използва SITI SITI MBHGC 180 MS-B 132B5:

Конвейерни линии
Задвижване на лентов транспорт
Миксери и бъркалки
Задвижвания за промишлено смесване
Телфери и кранове
Задвижвания за мостови кранове и телфери
Екструзионни линии
Преработка на пластмаси и храни

Съвместими аналози

В базата ни данни не са намерени аналогови мотори за този модел. Използвайте инструмента за търсене на аналози за търсене по спецификации.

Често задавани въпроси — SITI SITI MBHGC 180 MS-B 132B5

Заявете оферта — SITI SITI MBHGC 180 MS-B 132B5

Попълнете формата и нашият екип ще отговори до 24 часа.

Уважаваме вашата поверителност и никога не споделяме данните ви с трети страни.