Lammers Lammers

Lammers Lammers 1TZ9501-2AA6

Артикул: 200 L-2-IE2-45-2950 Копирай
45 kW
3000 RPM
Габарит 200
2 полюса
IE2
Германия
Монтажно изпълнение:

За Lammers

Lammers from Germany is a leading manufacturer of industrial equipment, supplying reliable products to customers worldwide. All products come with original manufacturer documentation, CE certification, and full technical support.

Lammers Lammers 1TZ9501-2AA6 — преглед на продукта

Lammers Lammers 1TZ9501-2AA6 е трифазен асинхронен електродвигател с накъсо съединен ротор, проектиран за взискателни промишлени приложения. Осигурява 45 kW номинална мощност при 3000 об/мин , изграден върху IEC габарит 200.

С клас на енергийна ефективност IE2 този мотор осигурява отлични показатели, като отговаря на действащите изисквания MEPS на ЕС съгласно регламент 2019/1781.

  • Степен на защита IP55 — защита от прах и водни струи
  • Изолационен клас F, топлинна защита клас B — подходящ за околна температура до +40°C
  • Режим на работа S1 (продължителна работа)
  • Охлаждане IC411 (изцяло затворен с вентилаторно охлаждане, TEFC)
  • CE маркировка, съответствие с RoHS, отговаря на IEC/EN 60034
  • Страна на производство: Германия

Налични монтажни конфигурации

The Lammers 1TZ9501-2AA6 is available in 3 mounting configurations: B3, B35, B5. Each configuration has its own article number, enabling direct procurement without substitution errors.

Технически спецификации

Номинална мощност 45 kW
Брой полюси 2
IEC габарит 200 mm
Номинални обороти 3000 RPM
Клас на енергийна ефективност IE2
Номинален ток (400V) 81 A
Номинален въртящ момент 146 Nm
КПД при пълно натоварване 92.9 %
КПД при 75% натоварване 93.2 %
КПД при 50% натоварване 92.9 %
Фактор на мощността (cos φ) 0.87
Тегло 245 kg
Захранващо напрежение 400V / 690V (Y/Δ)
Честота 50 / 60 Hz
Степен на защита IP55
Изолационен клас Class F
Режим на работа S1 (Continuous)
Начин на охлаждане IC411 (TEFC)
Стандарти IEC/EN 60034, CE
Марка Lammers
Страна на произход Германия
Артикул INDASTRA 200 L-2-IE2-45-2950

Налични монтажни конфигурации

Всяка конфигурация е отделен артикул. Кликнете, за да отворите продуктовата страница с пълна документация.

Артикул Монтаж Цена Доставка Статус
200 L-2-IE2-45-2950-B3 B3 При запитване Запитайте В наличност
200 L-2-IE2-45-2950-B35 B35 При запитване Запитайте В наличност
200 L-2-IE2-45-2950-B5 B5 При запитване Запитайте В наличност

Промишлени приложения

Типични приложения, в които се използва Lammers Lammers 1TZ9501-2AA6:

Конвейерни системи
Лентови и верижни конвейери, сортиращи линии
Помпено оборудване
Центробежни, потопяеми и винтови помпи
ОВК и вентилация
Промишлени вентилатори и обработка на въздух
Компресорни агрегати
Бутални и винтови компресори
Смесване и разбъркване
Промишлени миксери и бъркалки
Металорежещи машини
CNC обработващи и фрезови центрове

Аналози на Lammers Lammers 1TZ9501-2AA6

20 compatible replacements

Функционално еквивалентни мотори — същият габарит, мощност и брой полюси от алтернативни производители.

Параметър
Lammers 1TZ9501-2AA6
Lammers
Lammers 1TZ9501-2AA6
45 kW · 3000 RPM
Текущ
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
Lönne
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
30 kW · 3000 RPM
60% съвпадение
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
Lönne
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
37 kW · 3000 RPM
60% съвпадение
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
Lönne
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
45 kW · 3000 RPM
100% съвпадение
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
Lönne
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
30 kW · 3000 RPM
40% съвпадение
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
Lönne
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
37 kW · 3000 RPM
40% съвпадение
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
Lönne
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
45 kW · 3000 RPM
80% съвпадение
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
Lönne
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
30 kW · 3000 RPM
40% съвпадение
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
Lönne
Lönne 1TZ9 A/C 200L-2
37 kW · 3000 RPM
40% съвпадение
Lönne 1TZ9 C 200L-2
Lönne
Lönne 1TZ9 C 200L-2
30 kW · 3000 RPM
40% съвпадение
Lönne 1TZ9 C 200L-2
Lönne
Lönne 1TZ9 C 200L-2
37 kW · 3000 RPM
40% съвпадение
Марка Lammers LönneLönneLönneLönneLönneLönneLönneLönneLönneLönne
Каталожен номер 200 L-2-IE2-45-2950 1TZ9 A/C 200L-2-IE2-30-29601TZ9 A/C 200L-2-IE2-37-29601TZ9 A/C 200L-2-IE2-45-29501TZ9 A/C 200L-2-IE3-30-29551TZ9 A/C 200L-2-IE3-37-29551TZ9 A/C 200L-2-IE3-45-29501TZ9 A/C 200L-2-IE4-30-29551TZ9 A/C 200L-2-IE4-37-29551TZ9 C 200L-2-IE1-30-29601TZ9 C 200L-2-IE1-37-2955
Мощност (kW) 45 kW 30 kW 37 kW 45 kW 30 kW 37 kW 45 kW 30 kW 37 kW 30 kW 37 kW
Полюси 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
Номинални обороти 3000 RPM 3000 RPM 3000 RPM 3000 RPM 3000 RPM 3000 RPM 3000 RPM 3000 RPM 3000 RPM 3000 RPM 3000 RPM
Габарит 200 200 200 200 200 200 200 200 200 200 200
Ефективност IE2 IE2 IE2 IE2 IE3 IE3 IE3 IE4 IE4 IE1 IE1
Държава Германия
Цена При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване
ВИЕ СТЕ ТУК
Покажи всички 20 аналога в търсенето на аналози

Още от Lammers Виж всички

Често задавани въпроси — Lammers Lammers 1TZ9501-2AA6

Заявете оферта — Lammers Lammers 1TZ9501-2AA6

Попълнете формата и нашият екип ще отговори до 24 часа.

Уважаваме вашата поверителност и никога не споделяме данните ви с трети страни.