GAMAK GAMAK

GAMAK GAMAK GM2E 315 M 4c

Артикул: GM2E 315 M 4c-IE2-160-1485 Копирай
160 kW
1500 RPM
Габарит 315
4 полюса
IE2
Турция
Монтажно изпълнение:

За GAMAK

GAMAK from Turkey is a leading manufacturer of industrial equipment, supplying reliable products to customers worldwide. All products come with original manufacturer documentation, CE certification, and full technical support.

GAMAK GAMAK GM2E 315 M 4c — преглед на продукта

GAMAK GAMAK GM2E 315 M 4c е трифазен асинхронен електродвигател с накъсо съединен ротор, проектиран за взискателни промишлени приложения. Осигурява 160 kW номинална мощност при 1500 об/мин , изграден върху IEC габарит 315.

С клас на енергийна ефективност IE2 този мотор осигурява отлични показатели, като отговаря на действащите изисквания MEPS на ЕС съгласно регламент 2019/1781.

  • Степен на защита IP55 — защита от прах и водни струи
  • Изолационен клас F, топлинна защита клас B — подходящ за околна температура до +40°C
  • Режим на работа S1 (продължителна работа)
  • Охлаждане IC411 (изцяло затворен с вентилаторно охлаждане, TEFC)
  • CE маркировка, съответствие с RoHS, отговаря на IEC/EN 60034
  • Страна на производство: Турция

Налични монтажни конфигурации

The GAMAK GM2E 315 M 4c is available in 3 mounting configurations: B3, B35, B5. Each configuration has its own article number, enabling direct procurement without substitution errors.

Технически спецификации

Номинална мощност 160 kW
Брой полюси 4
IEC габарит 315 mm
Номинални обороти 1500 RPM
Клас на енергийна ефективност IE2
Номинален ток (400V) 280 A
Номинален въртящ момент 1029 Nm
КПД при пълно натоварване 94.9 %
КПД при 75% натоварване 94.9 %
КПД при 50% натоварване 94 %
Фактор на мощността (cos φ) 0.87
Тегло 882 kg
Захранващо напрежение 400V / 690V (Y/Δ)
Честота 50 / 60 Hz
Степен на защита IP55
Изолационен клас Class F
Режим на работа S1 (Continuous)
Начин на охлаждане IC411 (TEFC)
Стандарти IEC/EN 60034, CE
Марка GAMAK
Страна на произход Турция
Артикул INDASTRA GM2E 315 M 4c-IE2-160-1485

Налични монтажни конфигурации

Всяка конфигурация е отделен артикул. Кликнете, за да отворите продуктовата страница с пълна документация.

Артикул Монтаж Цена Доставка Статус
GM2E 315 M 4c-IE2-160-1485-B3 B3 При запитване Запитайте В наличност
GM2E 315 M 4c-IE2-160-1485-B35 B35 При запитване Запитайте В наличност
GM2E 315 M 4c-IE2-160-1485-B5 B5 При запитване Запитайте В наличност

Промишлени приложения

Типични приложения, в които се използва GAMAK GAMAK GM2E 315 M 4c:

Конвейерни системи
Лентови и верижни конвейери, сортиращи линии
Помпено оборудване
Центробежни, потопяеми и винтови помпи
ОВК и вентилация
Промишлени вентилатори и обработка на въздух
Компресорни агрегати
Бутални и винтови компресори
Смесване и разбъркване
Промишлени миксери и бъркалки
Металорежещи машини
CNC обработващи и фрезови центрове

Аналози на GAMAK GAMAK GM2E 315 M 4c

20 compatible replacements

Функционално еквивалентни мотори — същият габарит, мощност и брой полюси от алтернативни производители.

Параметър
GAMAK GM2E 315 M 4c
GAMAK
GAMAK GM2E 315 M 4c
160 kW · 1500 RPM
Текущ
Lönne 1TZ5 C 315L-4
Lönne
Lönne 1TZ5 C 315L-4
250 kW · 1500 RPM
40% съвпадение
Lönne 1TZ5 C 315L-4
Lönne
Lönne 1TZ5 C 315L-4
315 kW · 1500 RPM
40% съвпадение
Lönne 1TZ5 C 315L-4
Lönne
Lönne 1TZ5 C 315L-4
250 kW · 1500 RPM
40% съвпадение
Lönne 1TZ5 C 315L-4
Lönne
Lönne 1TZ5 C 315L-4
315 kW · 1500 RPM
40% съвпадение
Lönne 1TZ9 C 315L-4
Lönne
Lönne 1TZ9 C 315L-4
160 kW · 1500 RPM
80% съвпадение
Lönne 1TZ9 C 315L-4
Lönne
Lönne 1TZ9 C 315L-4
200 kW · 1500 RPM
40% съвпадение
Lönne 1TZ9 C 315L-4
Lönne
Lönne 1TZ9 C 315L-4
160 kW · 1500 RPM
100% съвпадение
Lönne 1TZ9 C 315L-4
Lönne
Lönne 1TZ9 C 315L-4
200 kW · 1500 RPM
60% съвпадение
Lönne 1TZ9 C 315L-4
Lönne
Lönne 1TZ9 C 315L-4
160 kW · 1500 RPM
80% съвпадение
Lönne 1TZ9 C 315L-4
Lönne
Lönne 1TZ9 C 315L-4
200 kW · 1500 RPM
40% съвпадение
Марка GAMAK LönneLönneLönneLönneLönneLönneLönneLönneLönneLönne
Каталожен номер GM2E 315 M 4c-IE2-160-1485 1TZ5 C 315L-4-IE3-250-14901TZ5 C 315L-4-IE3-315-14901TZ5 C 315L-4-IE4-250-14901TZ5 C 315L-4-IE4-315-14901TZ9 C 315L-4-IE1-160-14861TZ9 C 315L-4-IE1-200-14861TZ9 C 315L-4-IE2-160-14901TZ9 C 315L-4-IE2-200-14901TZ9 C 315L-4-IE3-160-14901TZ9 C 315L-4-IE3-200-1488
Мощност (kW) 160 kW 250 kW 315 kW 250 kW 315 kW 160 kW 200 kW 160 kW 200 kW 160 kW 200 kW
Полюси 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4
Номинални обороти 1500 RPM 1500 RPM 1500 RPM 1500 RPM 1500 RPM 1500 RPM 1500 RPM 1500 RPM 1500 RPM 1500 RPM 1500 RPM
Габарит 315 315 315 315 315 315 315 315 315 315 315
Ефективност IE2 IE3 IE3 IE4 IE4 IE1 IE1 IE2 IE2 IE3 IE3
Държава Турция
Цена При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване При запитване
ВИЕ СТЕ ТУК
Покажи всички 20 аналога в търсенето на аналози

Още от GAMAK Виж всички

Често задавани въпроси — GAMAK GAMAK GM2E 315 M 4c

Заявете оферта — GAMAK GAMAK GM2E 315 M 4c

Попълнете формата и нашият екип ще отговори до 24 часа.

Уважаваме вашата поверителност и никога не споделяме данните ви с трети страни.