GAMAK
GAMAK GAMAK GMM 355 M 8b
За GAMAK
GAMAK from Turkey is a leading manufacturer of industrial equipment, supplying reliable products to customers worldwide. All products come with original manufacturer documentation, CE certification, and full technical support.
GAMAK GAMAK GMM 355 M 8b — преглед на продукта
GAMAK GAMAK GMM 355 M 8b е трифазен асинхронен електродвигател с накъсо съединен ротор, проектиран за взискателни промишлени приложения. Осигурява 160 kW номинална мощност при 750 об/мин , изграден върху IEC габарит 355.
С клас на енергийна ефективност IE1 този мотор осигурява отлични показатели, като отговаря на действащите изисквания MEPS на ЕС съгласно регламент 2019/1781.
- Степен на защита IP55 — защита от прах и водни струи
- Изолационен клас F, топлинна защита клас B — подходящ за околна температура до +40°C
- Режим на работа S1 (продължителна работа)
- Охлаждане IC411 (изцяло затворен с вентилаторно охлаждане, TEFC)
- CE маркировка, съответствие с RoHS, отговаря на IEC/EN 60034
- Страна на производство: Турция
Налични монтажни конфигурации
The GAMAK GMM 355 M 8b is available in 3 mounting configurations: B3, B35, B5. Each configuration has its own article number, enabling direct procurement without substitution errors.
Технически спецификации
| Номинална мощност | 160 kW |
| Брой полюси | 8 |
| IEC габарит | 355 mm |
| Номинални обороти | 750 RPM |
| Клас на енергийна ефективност | IE1 |
| Номинален ток (400V) | 320 A |
| Номинален въртящ момент | 2064.9 Nm |
| КПД при пълно натоварване | 94.6 % |
| КПД при 75% натоварване | 94.4 % |
| КПД при 50% натоварване | 90.2 % |
| Фактор на мощността (cos φ) | 0.76 |
| Тегло | 1328 kg |
| Захранващо напрежение | 400V / 690V (Y/Δ) |
| Честота | 50 / 60 Hz |
| Степен на защита | IP55 |
| Изолационен клас | Class F |
| Режим на работа | S1 (Continuous) |
| Начин на охлаждане | IC411 (TEFC) |
| Стандарти | IEC/EN 60034, CE |
| Марка | GAMAK |
| Страна на произход | Турция |
| Артикул INDASTRA | GMM 355 M 8b-IE1-160-740 |
Налични монтажни конфигурации
Всяка конфигурация е отделен артикул. Кликнете, за да отворите продуктовата страница с пълна документация.
| Артикул | Монтаж | Цена | Доставка | Статус | |
|---|---|---|---|---|---|
| GMM 355 M 8b-IE1-160-740-B3 | B3 | При запитване | Запитайте | В наличност | |
| GMM 355 M 8b-IE1-160-740-B35 | B35 | При запитване | Запитайте | В наличност | |
| GMM 355 M 8b-IE1-160-740-B5 | B5 | При запитване | Запитайте | В наличност |
Продуктова документация
Промишлени приложения
Типични приложения, в които се използва GAMAK GAMAK GMM 355 M 8b:
Аналози на GAMAK GAMAK GMM 355 M 8b
20 compatible replacementsФункционално еквивалентни мотори — същият габарит, мощност и брой полюси от алтернативни производители.
| Параметър |
GAMAK
GAMAK GMM 355 M 8b
160 kW · 750 RPM
Текущ
|
Lönne
Lönne 1TZ5 C 355L-8
250 kW · 750 RPM
40% съвпадение
|
Lönne
Lönne 1TZ5 C 355L-8
315 kW · 750 RPM
40% съвпадение
|
Lammers
Lammers 1TZ5603-3BD1
250 kW · 750 RPM
40% съвпадение
|
Lammers
Lammers 1TZ5603-3BD2
315 kW · 750 RPM
40% съвпадение
|
Motive
Motive 355L-8
200 kW · 750 RPM
40% съвпадение
|
Motive
Motive 355LB-8
250 kW · 750 RPM
40% съвпадение
|
Motive
Motive 355MA-8
132 kW · 750 RPM
40% съвпадение
|
Motive
Motive 355MB-8
160 kW · 750 RPM
80% съвпадение
|
Cantoni motor
Cantoni motor 3SIE 355H8D
250 kW · 750 RPM
40% съвпадение
|
Cantoni motor
Cantoni motor 3SIE 355H8E
315 kW · 750 RPM
40% съвпадение
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Марка | GAMAK | Lönne | Lönne | Lammers | Lammers | Motive | Motive | Motive | Motive | Cantoni motor | Cantoni motor |
| Каталожен номер | GMM 355 M 8b-IE1-160-740 |
1TZ5 C 355L-8-IE3-250-744 | 1TZ5 C 355L-8-IE3-315-744 | 355 L-8-IE3-250-744 | 355 L-8-IE3-315-744 | 355L-8-IE2-200-740 | 355LB-8-IE2-250-740 | 355MA-8-IE2-132-740 | 355MB-8-IE2-160-740 | 3SIE 355H8D-IE3-250-742 | 3SIE 355H8E-IE3-315-742 |
| Мощност (kW) | 160 kW | 250 kW | 315 kW | 250 kW | 315 kW | 200 kW | 250 kW | 132 kW | 160 kW | 250 kW | 315 kW |
| Полюси | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Номинални обороти | 750 RPM | 750 RPM | 750 RPM | 750 RPM | 750 RPM | 750 RPM | 750 RPM | 750 RPM | 750 RPM | 750 RPM | 750 RPM |
| Габарит | 355 | 355 | 355 | 355 | 355 | 355 | 355 | 355 | 355 | 355 | 355 |
| Ефективност | IE1 | IE3 | IE3 | IE3 | IE3 | IE2 | IE2 | IE2 | IE2 | IE3 | IE3 |
| Държава | Турция | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Цена | При запитване | При запитване | При запитване | При запитване | При запитване | При запитване | При запитване | При запитване | При запитване | При запитване | При запитване |
| ВИЕ СТЕ ТУК |
Още от GAMAK Виж всички
Често задавани въпроси — GAMAK GAMAK GMM 355 M 8b
GAMAK GAMAK GMM 355 M 8b принадлежи към клас на ефективност IE1 съгласно IEC 60034-30-1.
GAMAK GAMAK GMM 355 M 8b се предлага в следните монтажни конфигурации: B3, B35, B5. Всеки вариант има собствен артикулен номер и може да има различен срок на доставка.
Доставката до Германия, Франция, Италия и други страни от ЕС обичайно отнема 5–15 работни дни при наличност. Свържете се с нас за точен срок за този модел.
Да. Електродвигателите GAMAK отговарят на директивите на ЕС, включително CE маркировка, RoHS и REACH. Всички мотори отговарят на стандартите IEC/EN 60034. Документация се предоставя при запитване.
Да — на тази страница са посочени 20 съвместими аналогови модела. Те имат същия габарит и брой полюси и мощност 160 kW. Използвайте сравнителната таблица по-долу за детайлно сравнение по спецификации.
INDASTRA приема международен банков превод (SWIFT/SEPA), акредитиви (L/C) и авансово плащане. Всички цени са в EUR без ДДС. За всяка поръчка се издава фактура.
Заявете оферта — GAMAK GAMAK GMM 355 M 8b
Попълнете формата и нашият екип ще отговори до 24 часа.